Gizlilik ve Güvenlik

·  Kaliteli ürünleri uygun fiyat ve şartlarla size sunmayı amaçlayan Engin Dükkan, alışverişin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir ticaret firmasıdır. EnginDukkan.com, firmanın güvenli e-ticaret mağazasıdır.
 
·  EnginDukkan.com'a üye olurken veya siparişinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler (ad, soyad, adres, e-posta, alışverişleriniz vb.) kesinlikle üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler sadece tarafınızdan görüntünelebilir ve değiştirilebilir.
 
·  EnginDukkan.com'da kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmez ve saklanmaz. Bu bilgiler her alışverişiniz sırasında bir defaya mahsus işlem yapılması için alınmaktadır.
 
·  İstediğiniz zaman EnginDukkan.com üyeliğinizden ayrılabilir, hesabınızı kapattırabilirsiniz.
 
·  Üyeler üzerindeki her türlü tasarruf EnginDukkan.com'a aittir. EnginDukkan.com gerekli gördüğü takdirde site üzerinden gerçekleştirilen üye olma işlemini ve üyelik kayıtlarını tek taraflı olarak feshetme hakkına sahiptir.
 
Sitemizden alışveriş yapmak ne kadar güvenlidir?
 
EnginDukkan.com 'dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. EnginDukkan.com alışverişlerinizdeki güvenlik 128 bit SSL ve 3D Security güvenlik sistemleri ile sağlanmaktadır.
 
3D Secure nedir?
 
3D Secure ödeme sürecindeki tarafların (işyeri-banka-kart sahibi), sorumluluklarını düzenleyen bir sistemdir.
 
Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında kredi kartı sahibine banka tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede, yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.